Одне око на EU, інше на DXY. Аналіз угоди від учасника Live Trading, Kostkiff

3 ХВИЛИН

Аналіз графіку перед торговою сесією.


EU H4Після зняття компресії ціна дала гарну лонгову реакцію до FVG h4, де зупинилась, залишила PDH i зараз тестує лонговий FVG h4. Зверху залишився шортовий FVG h4, який ще не сформувався повністю. Звідси можливий шорт на перекриття FVG h4 i продовження лонгів.


DXY H4Після зняття компресії тінню ціна дала гарну шортову реакцію до FF h4, де зупинилась, залишила PDL i зараз тестує шортовий FVG h4. Знизу залишився шортовий FVG h4, який ще не сформувався повністю. Звідси можливий лонг на перекриття FF h4 i продовження шортів.


EU H1Азія шортова. Можливий пулбек в шортовий FVG h1, а ще бачу ймовірність подальшого руху вниз без пулбеку.


DXY H1Азія лонгова. Можливий пулбек в лонговий FVG h1 на рівні з FF h4, але зверху відкриті FF h4 / h1.


EU M15Залишилась не знята ISL на рівні з AH, а перед ними FVG i FF h1. Розглядаю варіант пулбеку туди, або ж похід далі в шорт від тесту FVG h1, який відбувається зараз.


DXY M15Залишилась не знята ISL, Азія на відкритті утворила GAP m15, а перед ними FF h4 i IMB h1. Розглядаю варіант пулбеку туди, або ж похід далі в лонг від крайнього FF h1.

Відкриття позиції.


Відкрив цей трейд через те, що після ранкового аналізу добре розумів контекст, звідки і куди рухається ціна + бачив реакцію від SSL m5. Планував тримати до оновлення структури m5, але в процесі вирішив просто підтягувати стоп. Перший fix на 50% позиції був на рівні PDH, другий fix на решту 50% позиції був по перенесеному стопу. Зафіксував profit швидше через те, що повинен був їхати по справах і не мав можливості залишатись біля графіків. В результаті трейд відпрацював до таргета.


m5Після BOS m5 ціна отримала реакцію від FVG h1 і повернулась на зняття SSL m5.


m1Після свіпа SSL m5 відбулась хороша лонгова реакція з поглинанням m1 (take over / sponcored candle).


m5Після першого BOS m5 під час трейду, перейшов на m1 і почав підтягувати Stop Loss в profit. Перший fix на 50% позиції зробив на рівні PDH. Другий фікс відбувся по Stop Loss Order, який я переніс по m1 структурі.


m15По m15 можна було дочекатись другого BOS, тоді перенести Stop Loss по структурі і отримати Full Fix.

Зміст

Рекомендовані теми