Проп-фірми

4 ХВИЛИН

Усі люди, які приходять у сферу трейдингу, стикаються із питанням торгового депозиту.


Торговий депозит — це кошти, які перебувають на балансі у біржі або брокера. Завдяки цим коштам, трейдер здійснює торгові операції з вибраними активами.


Трейдер має можливість поповнити рахунок біржі або брокера за допомогою фіатної валюти. Поповнення відбувається через банківський переказ чи альтернативні способи.


Якщо трейдер з будь-яких причин не може використовувати особисті фінанси для торгівлі, він може скористатися послугами проп-трейдингових компаній.Що таке проп-трейдингова компанія?


Проп-трейдингова компанія — організація, яка надає трейдеру капітал управління розміром від 5 до 200 тисяч доларів, на умовах поділу прибутку 80/20 на користь трейдера.


Існують різні варіанти фінансування, але ми розглянемо основний за допомогою проходження тестування Evaluation.


Щоб стати фінансованим трейдером, потрібно пройти 2 етапи: Challenge (фаза 1) та Verification (фаза 2). Вони створені задля підтвердження торгових навичок трейдера.


За проходження тестування компанія бере разову плату. Розмір оплати змінюється в залежності від розміру депозиту, який ви хотіли б отримати. При виплаті першого профіту повертають раніше сплачений збір.


Кожен з етапів тестування має свій час для проходження, розмір допустимих збитків, а також цільовий прибуток у межах зазначеного часу.


Існує велика кількість проп-компаній, які відрізняються між собою за різними параметрами, як-от допустиме просідання, ціль прибутку, часове обмеження та інші.


За цим посиланням ви зможете знайти таблицю з порівнянням усіх відомих нам проп-компаній.Головні складнощі при проходженні челенджу.


Переоцінка здібностей


Через надлишок успіху в соцмережах нам здається, що всі навколо успішні. Таким чином, переоцінка чужого позитивного досвіду провокує невірну інтерпретацію власних шансів на успіх. Трейдери кажуть собі: "Якщо він зміг, то і я зможу".


Недооцінка таргетів


Таргет у 10-8% здається незначним. "Це всього лише три позиції в 3R і одна в 1R" — вважають трейдери новачки. Насправді, не все залежить від трейдера і часто на ринку може просто не бути потрібних йому сетапів, що змушуватиме його порушувати правила і відкривати позиції, які не відповідають його торговій стратегії.


Незвичні суми


Проходячи челендж, трейдер торгує часто на торговому рахунку, значно більшому, ніж його власний. Великі збитки і прибутки в доларовому еквіваленті можуть значно впливати на його емоційний стан, активуючи найголовніші емоції трейдерів — страх і жадібність, що, в свою чергу, призводить до негативних наслідків.


Різний підхід до двох етапів


Коли трейдери завершують першу фазу тестування, вони отримують позитивний досвід, а сприйняття їхньої особистої компетентності та сили зростає. У результаті, друга фаза вже не сприймається як щось дуже складне для проходження. Крім того, упевненість у собі посилюється простішими правилами проходження другої фази.


Все більш точні проблеми і помилки під час проходження челенджу випливають зі згаданих вище тез. Великі суми викликають у трейдерів страх і жадібність, змушуючи їх ігнорувати правила ризик-менеджменту і занижувати або завищувати ризики, а самовпевненість може змусити трейдера проходити випробування без торговельної стратегії і досвіду.Як ми допомагаємо трейдерам?


Психологічна підтримка


Торгівля під час проходження челенджу відрізняється від торгівлі власними коштами, і часто більша частина помилок пов'язана з психологією.


Euthanasia - фахівець з психології трейдингу, який займається підтримкою трейдерів у нашій спільноті. Він допоможе розібратися з основними проблемами щодо проходження випробування на всіх його етапах, а також поділитися практичними порадами, щодо поліпшення вашої психологічної гри при проходженні челенджу. Ви також знайдете багато корисної інформації та відповіді на всі питання в його навчальних статтях, що стосуються проп-трейдингу.Обмін досвідом


Наше товариство було створено з метою обміну досвідом і знаннями між новачками і більш досвідченими трейдерами. Що стосується проп-трейдингу, в нашій спільноті також перебувають трейдери, які отримали фінансування, і з радістю поділяться своїм досвідом та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Це допоможе вам бути підготовленим до тих проблем, які можуть виникнути в процесі проходження випробування.


Безкоштовне отримання челенджу


Ми чудово розуміємо, що є трейдери, які, маючи навички та досвід, не мають можливості придбати челендж. Тому ми щомісяця надаємо безкоштовні челенджі тим трейдерам, які зможуть довести свою компетентність, показавши свою стратегію та продемонструвавши свої результати під час проходження демо-випробувань.


Підсумок


Проп-фірми надають чудові можливості для отримання торгового депозиту, але не варто недооцінювати правила для проходження випробування. Ми радимо відповідально підходити до його проходження після здобуття досвіду і досягнення потрібного таргету на демо-рахунку або своєму акаунті.

Зміст

Рекомендовані теми