Трейдинг при повній зайнятості на основній роботі

Дізнайтеся, як можна поєднувати трейдинг і роботу на прикладі трейдера Dante

5 ХВИЛИН

Мене часто запитують, як торгувати, за повної зайнятості на основній роботі. Я робив це протягом багатьох років. Насправді я заробив свою репутацію, співпрацюючи з проп-компаніями, при цьому працюючи з 9 до 5 на основній роботі. Тож це можливо.


Проблема в тому, що існує стільки ж різних видів роботи, скільки і торгових стратегій, і в обох випадках деякі з них вимагають більше часу, чим інші.


Тому, я розповідатиму тільки те, що зробив, а не намагатимусь написати інструкцію «як це зробити».


У мене була офісна робота, і велику частину дня я проводив за комп'ютером. Тому мені легко було час від часу відкривати графіки. Також я торгував за стратегією, виходячи з якої ключові рішення приймалися на основі годинного таймфрейму. Це потребувало менше екранного часу. Але незважаючи на ці переваги, я зрозумів, що успіх залежить від високої організованості, тому встановив ефективний розпорядок дня. Ключовим моментом була правильна підготовка до дня, коли знав, що в мене буде мінімум екранного часу.


Основну частину свого аналізу проводив удома, увечері, коли ринок уже закрився. Як і в моїй нещодавній темі про підготовку до відкриття, я робив певні кроки.


По-перше, перевіряв економічний календар, щоб знати, коли і на яких ринках чекатиме підвищення волатильності. Записував ці дані. Потім я переглядав ринки, на яких торгував, і визначав, чи є денний баяс, якщо так, то розумів які угоди шукатиму наступного дня.


У більшості випадків, за моєї стратегії, я міг виставляти відкладені ордери у свого брокера заздалегідь. Іноді баясбув відсутній, але я все одно був готовий укладати угоди на сильних рівнях.Тому, знову ж таки, я міг вводити ці ордери у свого брокера.


Ордери, які вводив, були лімітними та завжди мали стопи та цілі, що означало, що я був підстрахований, якщо через якусь причину не мав доступу до графіків протягом дня. Наприклад, коли був на зустрічі.


Якщо моя стратегія вимагала, щоб я стежив за формуванням ціни, наприклад, за максимумом або мінімумом, щоб побачити, чи утворюється SFP, але не міг ввести ордер заздалегідь, я просто записував, що шукав для розміщення позиції. Як тільки я робив це – лягав спати.


Вранці, перед роботою, перевіряв, чи були виконані мої угоди за ніч і чи потрібно щось зробити, наприклад, пересунути стопи або скасувати ордери (якщо ціна не налила мою позицію).


Прийшовши на роботу, я відкривав термінал свого брокера і ховав його за своїми робочими справами. Після чого клав перед собою блокнот, у якому були записані ключові ризики подій, а також речі, за якими слід було стежити. Потім щогодини відкривав графіки й приймав рішення.


Чи була відкрита угода, коли мені потрібно було проводити менеджмент позиції?


Чи відбулася правильна цінова дія на якомусь із рівнів, за якими я стежив?


І так далі.


Це було в той час, коли торгівля з телефону була неможлива, а робота з дому не була такою популярною, як у наші дні. Тепер все це можливо, і у вас є перевага, якої у мене не було. Здатність знайти угоди, і навіть балансування свого часу, були основними проблемами. Моя підготовча робота займала буквально кілька хвилин щогодини.


Найбільшою проблемою було не попастися на торгівлі, коли я сидів за екраном, поверненим до всього офісу. Це сталося зі мною лише одного разу.


Керуючий директор з'явився у мене за спиною, коли я розглядав графік. Я закрив вкладку з графіком, повернувся з посмішкою і сказав йому, що аналізував статистику веб-трафіку. На мій подив, він дійсно повірив у це.


Торгівля в такий спосіб здається складною, але за хорошої організації та сприятливої стратегії це можливо.


Справедливо буде сказати, що час від часу ви робите помилки або упускатимете щось через те, що не можете уважно стежити за ситуацією. Але це відбувається і вдома. Зворотною стороною є те, що якщо не стежити за роботою так жадібно, це може позитивно вплинути на ваші доходи. Я зрозумів, що якщо зосередитися на роботі, то ймовірність того, що я торгуватиму від нудьги, значно знижується. Водночас, зайнятий іншою роботою, я був менш схильний до необдуманого управління угодами.


Я також виявив, що наявність доходу знімає напругу при пошуку угод, але водночас, знаючи, як важко я працював, щоб заробити $2 тис. на місяць, я був набагато менш схильний викидати гроші на необдумані угоди.


Насамкінець хочу сказати, що наявність повної зайнятості не повинна заважати успішній торгівлі, але це вимагає ретельного планування.


Зміст

Рекомендовані теми