Tom Dante. Найважливіші речі в трейдингу

22 роки в трейдингу: Ось кілька найважливіших речей, які я вивчив за цей час

3 ХВИЛИН

 1. Часто існує величезна різниця між тим, що ви хочете робити, і тим, що у вас добре виходить. Деякі трейдери можуть прагнути відчути азарт скальпінгу, але не мають на це часу або ментально не адаптовані до нього. Можливо, їм більше підходить інший стиль торгівлі. Використовуйте свої сильні сторони, щоб знайти свою нішу.
 2. На шляху до досягнення успіху в цьому бізнесі на вас чекає протистояння всього вашого життя. І найбільший ворог - це ви самі.
 3. Якщо вам терміново потрібно заробити гроші, щоб оплатити рахунки або утримувати сім'ю, спочатку знайдіть іншу роботу. Невідкладна потреба заробити гроші чинить величезний тиск на трейдера. Цей тиск не сприяє прийняттю ефективних торгових рішень.
 4. Якщо ви хочете досягти вершини, вам доведеться довго підійматися. Підйом потребує багато важкої роботи. Ваша мета має полягати в тому, щоб забрати гроші у трейдерів, які не доклали стільки зусиль, скільки ви, і переконатися, що лише деякі з них доклали стільки ж зусиль, скільки ви.
 5. Капітал - король. Ставтеся до свого капіталу з повагою і бережіть його завжди. Якщо у вас немає капіталу, ви не можете торгувати. Якщо ви не можете торгувати, ви не можете виграти.
 6. Ви повинні знати:
  - Що ви хочете бачити.
  - Де ви хочете це бачити.
  - Коли ви хочете це бачити.
 7. Якщо ви чогось не знаєте, вам потрібно переконатися в цьому самому.Наприклад, якщо ви бачите на графіку великий незакритий геп і задаєтеся питанням, як часто подібні гепи заповнюються, не просто розмірковуйте, а зберіть дані та проаналізуйте інформацію. Саме так ви зможете вирости до рівня впевненого прийняття рішень.
 8. Ви повинні прагнути увійти в позицію якомога ближче до того місця, де ваша торгова ідея буде помилковою.
 9. Вам потрібно навчитися забувати про ідеальні ціни активу, за якими ви хотіли б торгувати.Єдине питання, яке має значення: чи повинні ви увійти, збільшити або закрити позицію прямо зараз?
 10. R - це не статична концепція. ****Він змінюється разом із позицією. Якщо ви укладаєте угоду зі стопом в 10 тиків і метою в 100 тиків і досягаєте +90 зі стопом в беззбитку, то ваш прогресуючий R дорівнює 0,11. Якщо вас вибило по стопу, ви щойно втратили 90 тиків. Не існує такого поняття, як беззбиткова торгівля.
 11. Якщо ви не можете подивитися на ринок і побачити слабкі руки, то, ймовірно, слабка рука - це ви.
 12. Знайти та відкрити чудові угоди - це не найскладніше. Найскладніше - постаратися не робити дурниць в проміжках між ними.
 13. Інтуїція виникає в результаті вивчення ринку і спостереження за ним протягом тривалого періоду часу.Якщо у вас виникло сильне відчуття щодо ринку, навіть якщо ви не зовсім впевнені в його причинах, дійте відповідно до нього. Але знайте, що відчуття можуть бути помилковими, тому дійте ще швидше, якщо ринок їх не підтверджує.
 14. Вам потрібно виростити "яйця" при управлінні позицією. На ринку багато трейдерів, які малюють вершини і дна, закриваючи позиції достроково, до того як спрацює тейк-профіт. Не будьте одним з них.
 15. Найбільші можливості, ті, які значно підсилюють вашу кар'єру, зазвичай виглядають дуже "ризикованими". Майте мужність зробити крок вперед, коли в глибині душі ви відчуваєте, що час прийшов. Виростіть "яйця", дійте рішуче і не будьте жертвою менталітету невдах, типу: "якби тільки я міг...".
 16. Не показуйте свої угоди іншим. Не хваліться виграшами і не плачтеся через збитки перед іншими людьми - особливо перед тими, хто сам не торгує.
 17. Більшість буде називати вас щасливчиком, коли ви виграєте, і дурнем, коли програєте. Якщо ви станете послідовним, вони будуть благати та випрошувати у вас поторгувати їхнім капіталом.
 18. Якщо ви не можете дотримуватися останнього правила і відчайдушно відчуваєте необхідність показати комусь свою угоду, спочатку переконайтеся, що ви з неї вийшли. Ринок може розвернутися в момент, коли ви робите скріншот своєї позиції. Ринок майже завжди дає підказки щодо напрямку руху. Якщо ви цього не бачите, значить, ви недостатньо довго спостерігали за ринком.
Зміст

Рекомендовані теми