Як ми використовуємо тенденції?

Дізнаєтесь останню з тенденцій ринку, а також користь слідкування за тенденціями.

3 хвилин

Ціна не завжди поводиться однаково. Ринок також піддається змінам і тенденціям, не помітивши які, ви втратите можливість заробити або навіть зазнаєте збитків. Це формує статистику 95% збиткових трейдерів.


Інструменти SMC працюють вже давно, але частота формування того чи іншого патерну є непостійною.


Ціна біткоїна корелює з індексом S&P 500. Якщо ви торгуєте понад два роки, то, швидше за все, застали момент, коли кожен чекав на перекриття гепа на CME. Згадані вище патерни відносяться до свінг-трейдингу.


Якщо говорити про інтрадей- або інтравік-торгівлю, то ви можете згадати, як Cryptomannn згадував про наступну закономірність: якщо ціна показала зниження під час вихідних, то в понеділок очікується зростання. Ці тенденції не пов'язані з Price Action. Це кореляції чи тимчасові закономірності, які також поширюються й на інструменти PA.


Перейдемо безпосередньо до сьогоднішнього кейсу. Жовтень не порадував гарними Сетап (Setup) — це певні умови на ринку, які є сприятливими для входу в угоду сетапами. Але ми завжди шукаємо можливості. Так ми помітили тенденцію, коли ціна, знімаючи ліквідність під час Азіатської торгової сесії, рухалася в протилежний до зняття ліквідності бік після відкриття Лондонської сесії та мала намір знімати мінімум чи максимум Азіатської сесії.
Що тут дивного?


Річ у тім, що більшість форекс-трейдерів-початківців приділяють занадто багато уваги торговим сесіям.


Наприклад, входять у шорт після зняття Азіатського максимуму при бичачому тренді, або очікують на зняття Азіатського мінімуму після зламу структури, що по суті суперечить правилу роботи зі структурою.Ця інформація дозволила:


1. Не очікувати на зняття Азіатського мінімуму або максимуму в деяких ситуаціях.


2. Відкривати позиції в тих ситуаціях, в яких ви раніше залишалися б спостерігачем.


3. Не відкривати позиції з метою зняття Азіатського мінімуму чи максимуму.


Такі тенденції є досить короткостроковими, але їх своєчасне визначення дозволяє збільшувати кількість позицій, обмежити збитки, а також уникати проміжків, у яких ви не торгуєте довгий час, тому що не бачите можливостей. Це дійсно важливо, якщо ви не хочете втрачати форму.


Наприкінці хочеться сказати, що це не щось надприродне. Ви й самі виділятимете закономірності у міру отримання досвіду. Просто пам'ятайте, що спільнота значно прискорює навчання та допомагає у процесі торгів постійною генерацією ідей.


Бережіть себе. Вдалих торгів!Рекомендовані теми