Чим зайнятися у вихідні, якщо на ринку немає вашої торгової ситуації?

Важливість відпочинку та способи проведення вихідних.

2 ХВИЛИН

Ми вже неодноразово говорили про відпочинок, якого людина потребує взагалі. А люди, робота яких пов'язана з сильною емоційною напругою — особливо. Ви, напевно, знаєте про користь спорту, або про ефективність зміни виду діяльності. Проте тема не втрачає своєї актуальності.


Нещодавно від дуже близької мені та дуже розумної людини почув фразу, яка мене зачепила: «Я так втомилася. Хочеться відкрити якусь розумну книжку та відпочити». Але ви втомлюєтеся від концентрації уваги, нервової напруги та інших аспектів торгівлі.


Щоб перемикнутися та відновити ресурс, потрібно замінити інтелектуальну діяльність на відпочинок.


То що робити на вихідних?


Спочатку визначимось із характером вихідного дня.


Якщо вихідний запланований, присвятіть його справам та зустрічам, які приносять вам задоволення. Сім'я, друзі, спорт, природа, культура — все сприятиме відпочинку та емоційному перезавантаженню.


Але якщо вихідний спонтанний та незапланований, тоді не варто відмовлятися від продуктивної, інтелектуальної роботи. Уявіть собі, що на графіку не ваш день і немає цікавої торгової ситуації. Тоді є кілька варіантів, як провести час із користю. Якщо спочатку ви планували присвятити цей час трейдингу — зробіть це, займіться самоосвітою.  1. Почніть із Backtest. Ще раз оцініть правильність обраної вами стратегії, наскільки були вірними ваші прогнози. Тобто, зробіть роботу над помилками.
  2. Перегляньте новини ком'юніті, на які ви підписані. Шукайте те, з чим ви не погоджуєтесь. Це чудова нагода дізнатися щось нове і переосмислити вашу роботу.
  3. Напевно у вас є питання, розібратися з якими ви весь час відкладали «на потім». Потім настало. Вирішіть їх зараз. Дві-три статті, кілька вебінарів допоможуть вирішити це завдання.Отже, якою була ситуація на ринку, завжди є можливість провести день продуктивно, і поповнити свій емоційний або інтелектуальний ресурс.


Всім профіту!

Зміст

Рекомендовані теми